Про сервіс "On-line замовлення"


Онлайн замовлення спрощує умови придбання пам'ятних монет України та сувенірної продукції фізичними особами та надає можливість гарантовано отримувати їх завдяки онлайн резервуванню. Даний ресурс дозволяє ефективно розподіляти продукцію між регіонами, а фізичним особам поповнювати власні колекції.

Приймання онлайн замовлень розпочалося з пам’ятної монети "Україна починається з тебе" номіналом 5 гривень із нейзильберу, яка була введена в обіг 12 жовтня 2016 року, та розповсюджується на пам’ятні монети України та сувенірну продукцію , крім спеціальних випусків.

Відтепер придбати нумізматичну продукцію стало значно зручніше і комфортніше, адже оnline-cервіс дозволяє гарантовано отримати замовлену продукцію в обраному регіоні у зручний час. Про адреси та режими роботи пунктів продажу за он-лайн замовленнями можна дізнатися в меню «Пункти продажу».

Наразі пілотний проект "Оn-line замовлення" пам’ятних монет та сувенірної продукції фізичними особами знаходиться на стадії удосконалення та доопрацювання.