Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2017 рік

НБУ розробив положення про застосування електронного підпису в банківській системі України

02.06.2017

 

 

Національний банк України пропонує для громадського обговорення проект Положення про застосування електронного підпису в банківській системі України (далі – Проект положення).

 

Цей документ розроблено у рамках реалізації проекту #Paperless, суть якого полягає в максимально можливій відмові від паперових документів під час обслуговування клієнтів банків.

 

Його впровадження створить нормативно-правову базу для застосування безпаперових технологій при наданні банківських послуг.

 

Проект положення визначає організаційно-методологічні умови застосування електронного підпису в банківській системі України.

 

Зокрема, Проектом положення передбачається:

– визначення видів електронного підпису, які застосовуються у банківській системі України;

– установлення вимог щодо застосування кожного з видів електронного підпису у банківській системі.

 

Затвердження Проекту положення надасть можливість:

– зменшити собівартість банківських продуктів, що, відповідно, знизить кінцеву вартість банківських послуг для клієнтів;

– підвищити якість та швидкість обслуговування банками своїх клієнтів.

 

Проект положення розміщено для громадського обговорення на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України, оскільки відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" він має оприлюднюватися з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   02.06.2017