Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Суд підтвердив здійснення Національним банком належного нагляду за АТ "Дельта Банк"

13.06.2017

прес-реліз

 

Суд вкотре підтвердив, що Національний банк України здійснював належний нагляд за виведеними з ринку неплатоспроможними банками.

 

Київський апеляційний адміністративний суд України 31 травня 2017 року залишив без задоволення апеляційну скаргу на ухвалу Окружного адміністративного суду Києва від 22 березня 2017 року. Цією ухвалою було залишено без розгляду позов про визнання протиправною та незаконною бездіяльність регулятора по відношенню до АТ "Дельта Банк".

 

Нагадаємо, АТ "Дельта Банк" було віднесено до категорії неплатоспроможних 2 березня 2015 року, а 2 жовтня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб НБУ ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію даного банку.

 

Головною причиною віднесення АТ "Дельта Банк" до категорії неплатоспроможних стало невжиття власником банку своєчасних, дієвих і достатніх заходів для поліпшення фінансового стану банку та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України.

 

 

Довідка

 

НБУ протягом 2014-2017 років виграв 56 процесів, у яких позивачі вимагали визнати протиправною бездіяльність регулятора по відношенню до банків, визнаних неплатоспроможними чи ліквідованих. Ще 55 подібних справ сьогодні перебувають на розгляді у судах різних інстанцій.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   13.06.2017