Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Індонезійська компанія "Peruri" сподівається налагодити співпрацю з Національним банком України у галузі виготовлення грошей

13.05.2017

прес-реліз

 

Високотехнологічні виробничі потужності Банкнотно-монетного двору Національного банку України продовжують отримувати високе визнання у світовій спільноті виробників грошей.

 

11 травня 2017 року, у Національному банку України відбулася зустріч в.о. Голови Національного банку України Якова Смолія з делегацією індонезійської державної компанії "Peruri" світовим виробником грошової та високозахищеної продукції.

 

Під час зустрічі йшлося про можливість встановлення стратегічних партнерських відносин між Національним банком та компанією "Peruri" у галузі виготовлення високозахищеного паперу, банкнот та монет.

 

Голова делегації, технічний директор компанії "Peruri" Харджо Сумарто Субандріо повідомив, що індонезійський виробник зацікавлений у постійному та надійному партнері, що зможе підтримати активну діяльність компанії на міжнародному ринку виробництва грошей.

 

"Нас приваблює можливість співпраці з Україною, оскільки рівень виробничих потужностей Банкнотно-монетного двору Національного банку України повністю відповідає найсучаснішим світовим стандартам. Ми абсолютно вражені ефективною роботою персоналу, високим рівнем автоматизації, інноваційними технологіями та якістю української паперової, банкнотної та монетної продукції," зауважив пан Субандріо.

 

В. о. Голови Національного банку України Яків Смолій подякував представникам компанії за позитивну оцінку діяльності Фабрики банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України. "Ми не стоїмо на місці та постійно розвиваємося – дбаємо як про технічне обладнання, так і про удосконалення навичок наших фахівців, – сказав він. – Національний банк має амбітні плани стосовно виходу на міжнародний ринок виготовлення грошей, тож ми задоволені вашим інтересом та пропозицією щодо стратегічного партнера у цьому напрямі".

 

Він висловив сподівання, що візит представників компанії до України дасть плідні результати та стане початком майбутнього співробітництва. Наразі Меморандум про домовленості узгоджується сторонами на найсприятливіших та взаємовигідних засадах.

 

 

Довідково.

 

Компанія "Peruri" є 100% державною компанією Республіки Індонезії, що виробляє гроші для потреб власної країни та міжнародного ринку.

 

Компанія виготовляє індонезійські банкноти та монети на замовлення центрального Банку Індонезії, використовуючи найсучасніші розробки у галузі дизайну та безпеки.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   13.05.2017