Українська | English

Головна » Законодавство » Проекти регуляторних актів НБУ та їх обговорення

Проект Змін Положення про порядок ведення Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків

Національний банк України розробив проект змін до Положення про порядок ведення Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків (далі – проект змін до Положення).

 

Положення  про порядок ведення Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків, затверджено постановою Правління Національного банку України від 17 листопада 2011 року № 410, зі змінами, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2011 року за № 1466/20204 (далі – Положення № 410).

 

Внесення змін до Положення № 410 пов’язано з оптимізацією прийняття Національним банком України рішень щодо порядку ведення Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків.

 

Проект змін до Положення оприлюднюється разом з Аналізом регуляторного впливу.

 

Аналіз регуляторного впливу цього проекту.

 

Зауваження та пропозиції до Проекту приймаються до 14 червня 2017 року на поштову або електронні адреси Національного банку України.

 

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент методології.

Електронна адреса: 40umbn@u0h2.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   13.05.2017