Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2017 рік

Національний банк продовжує перегляд форм статистичної звітності, яка подається до регулятора

13.05.2017

 

 

 

У рамках подальшого реформування та розвитку статистики Національного банку внесено зміни до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України. Зокрема, виключено три форми статистичної звітності (№302, №523 та №529) та запроваджено дві нові форми статистичної звітності (№217 та №511).

Форму №217 складатимуть банки. Вона запроваджена з метою здійснення моніторингу ефективності прийнятих персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відповідно до чинного законодавства.

Форму №511 подаватимуть уповноважені фінансові установи та національний оператор поштового зв’язку. Нову форму звітності запроваджено з метою отримання інформації про обсяги валютно-обмінних операцій окремих структурних підрозділів небанківських фінансових установ для подальшого їх аналізу та контролю.

Крім того, зазнали зміни ще 32 форми статистичної звітності. Зокрема, для небанківських фінансових установ та національного оператора поштового зв’язку запроваджено надання статистичних даних до Національного банку у форматі XML через веб-портал регулятора.

Також, у формах для отримання інформації про надані кредити передбачено отримання даних у розрізі розміру суб’єктів господарювання (малих, середній, великих підприємств та мікропідприємництв).

Відповідні зміни до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України затверджені постановою Правління Національного банку від 05 травня 2017 року №35.

Зміни набувають чинності з 01 червня 2017 року.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   13.05.2017