Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2017 рік

НБУ вніс зміни до порядку розрахунків та міжбанківського переказу коштів

02.08.2017

 

 

Національний банк уніс зміни до нормативно-правових актів з питань безготівкових розрахунків в Україні та міжбанківського переказу коштів в Україні в національній валюті. Це затверджено постановою Правління Національного банку № 71 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" від 27 липня 2017 року.

 

Зокрема, Постанова № 71 внесла зміни до:

 

      Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 21 січня 2004 № 22, у частині прийняття на виконання банками інкассового доручення (розпорядження) на стягнення податкового боргу, оформленого контролюючим органом на підставі рішення керівника контролюючого органу (його заступника або уповноваженої особи).

 

      Інструкції про міжбанківський переказ коштів в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління НБУ від 16 серпня 2006 № 320, у частині унормування нового способу укладання договорів Національним банком із клієнтами для здійснення міжбанківського переказу коштів через систему електронних платежів Національного банку, а саме укладання з банками та їх філіями Єдиного договору банківського обслуговування та надання інших послуг регулятором.

 

Постанова № 71 набирає чинності 03 серпня 2017 року.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   02.08.2017