Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення

Національний банк переоформив генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій 4 небанківським фінансовим установам

26.07.2019

 

 

Національний банк України 25 липня 2019 року ухвалив рішення переоформити генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій чотирьом небанківським фінансовим установам, які здійснюють діяльність на ринку обміну валют:  АТ "ФК "АВЕРС №1", ТОВ "ФК "ЄВРОПОШТА", ТОВ "ФК "А ФІНАНС" та ТОВ "ДЖИВВАЙП ФІНАНС".

 

Видані на підставі Закону "Про валюту і валютні операції" ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, хоча раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавалися на термін до 3 років.

 

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам валютного ринку. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор ухвалює рішення про переоформлення ліцензії впродовж двох місяців після отримання пакета документів.

 

З інформацією щодо виданих небанківським установам ліцензій на здійснення валютних операцій згідно із Законом "Про валюту і валютні операції" можна ознайомитися за посиланням.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   26.07.2019