Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Національний банк України задовольнив 100 % заявок на купівлю валюти

09.09.2014

прес-реліз

 

Національний банк України продовжує бути активним учасником валютного ринку України, здійснюючи інтервенції на міжбанківському ринку з урахуванням впливу всіх ситуативних чинників на валютний курс.

 

Так, учора, 8 вересня, Національним банком було продано 94 млн. доларів США.

 

Продажі здійснено за рахунок прямих інтервенцій та проведення цільового валютного аукціону. Таким чином Національний банк на 100% задовольнив усі подані заявки від банків на купівлю валюти (долар США).

 

За словами Голови Національного банку України Валерії Гонтаревої, регулятор і надалі розглядатиме всі можливі фінансові інструменти, за допомогою яких він буде не тільки стабілізувати ринок, але й реально його будувати та активізувати. "Регулятор надає учасникам ринку впевненості в прогнозованому розвитку ситуації, чим створює підґрунтя для успішної реалізації моделі гнучкого курсоутворення", - відзначила Голова Національного банку.

 

Що стосується валютного аукціону, який було проведено вперше з 2010 року, його метою був продаж іноземної валюти за гривні для задоволення потреб клієнтів банків. Банкам, що брали участь в аукціоні, а всього було подано заявок від 9 банків, долари США продавались за курсом 12,90 грн. за 1 долар США.

 

"Національний банк України очікує, що проведення таких цільових валютних аукціонів сприятиме створенню стимулів для сталого укріплення курсу національної валюти та закріпленню позитивних тенденцій на валютному ринку", - зазначила Голова Національного банку Валерія Гонтарева.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   09.09.2014