Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Начальником Управління валютних операцій та аналізу фінансових ринків Національного банку України призначено Сергія Пономаренка

12.09.2014

прес-реліз

 

З 11 вересня 2014 року начальником Управління валютних операцій та аналізу фінансових ринків Національного банку України призначено Сергія Пономаренка.

 

Продовжуючи побудову ефективної системи управління організаційними процесами Національного банку України, а також посилення його професійного потенціалу Правлінням Національного банку України, зокрема, прийнято рішення щодо реорганізації Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку шляхом створення Управління операцій на відкритому ринку та розміщення державних цінних паперів і Управління валютних операцій та аналізу фінансових ринків.

 

Так на посаду начальника Управління валютних операцій та аналізу фінансових ринків призначено Сергія Пономаренка, професійний досвід якого становить 21 рік в банківській системі.

 

Сергій Пономаренко закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю "Економічне і соціальне планування". Вільно володіє англійською мовою.

 

З 1993 до 2014 року він працював в АТ "Західно-Український комерційний банк", ПАТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК", КБ "Надра" та ПАТ "Універсал Банк", пройшовши професійних шлях від спеціаліста до директора департаменту казначейства. Упродовж 2011 – 2014 років був членом правління ПАТ "Універсал Банк".

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   12.09.2014