Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Національний банк України задовольнив заявки банків з купівлі іноземної валюти під потреби клієнтів на суму 199,97 млн. доларів США

10.10.2014

прес-реліз

 

Відповідно до анонсованих керівництвом Національного банку України планів щодо підтримки регулятором валютного ринку, 10 жовтня 2014 року відбулася друга цього тижня інтервенція з продажу валюти за єдиним курсом. Продаж валюти здійснювався з метою задоволення попиту банків на валюту під потреби їх клієнтів. За підсумками проведеної інтервенції банкам було продано 199,97 млн. доларів США за курсом 12,95 грн. за долар США. Участь в інтервенції взяли 56 банків.

 

Зауважимо, що профільні департаменти Національного банку України здійснюють постійний контроль за цільовим використанням банками іноземної валюти, купленої в Національного банку України. Відповідно до норм валютного законодавства придбана під час інтервенції іноземна валюта повинна бути використана виключно за цільовим призначенням.

 

Довідково: Забезпеченню безперешкодного доступу банків до участі в інтервенціях сприяло прийняте 7 жовтня 2014 року рішення Національного банку щодо упорядкування умов проведення інтервенцій. Для більш повного задоволення потреб ринку регулятором надано можливість брати участь в інтервенціях тим банкам, на які не встановлені ліміти або ліміти нижчі, ніж їх потреба у валюті. Для цього банки мають за один день до проведення інтервенції за єдиним курсом забронювати 100% коштів на рахунку в Національному банку України.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   10.10.2014