Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Начальником Управління операцій на відкритому ринку та розміщення державних цінних паперів став Олег Чурій

28.10.2014

прес-реліз

 

Начальником Управління операцій на відкритому ринку та розміщення державних цінних паперів Національного банку України призначено Олега Чурія.

 

Як зауважила Голова Національного банку України Валерія Гонтарева, пріоритетом кадрової політики регулятора є високий професіоналізм та зразкові ділові якості його працівників. "Для ефективного виконання функцій центрального банку вкрай важливим є залучення до роботи найкращих спеціалістів своєї справи. На моє переконання,  високий фаховий рівень Олега Чурія дасть змогу підвищити результативність проведення операцій з цінними паперами на відкритому ринку та допоможе в регулюванні ліквідності банківської системи", – сказала вона.

 

Олег Чурій у 1993 році закінчив Київський політехнічний інститут, у 1994 році – Вищу банківську школу Міжнародного центру ринкових відносин та підприємництва – Центру "Ринок" за спеціальністю "Фінанси та кредит" і здобув кваліфікацію економіста, менеджера банківської справи.

 

У банківській системі він працює з 1993 року, з 1999 року – на керівних посадах: начальник казначейства Акціонерного комерційного банку "Банк Австрія Кредитанштальт Україна"; заступник начальника департаменту інвестиційного бізнесу, начальник служби інвестиційного бізнесу Акціонерного комерційного інноваційного банку "Укрсиббанк"; начальник управління операцій на ринку інструментів з фіксованою дохідністю інвестиційного департаменту Публічного акціонерного товариства "ВТБ Банк".

 

Вільно володіє англійською мовою.

 

Нагадаємо, що в рамках побудови дієвої системи управління організаційними процесами Національного банку України відбулася реорганізація Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку шляхом створення Управління операцій на відкритому ринку та розміщення державних цінних паперів і Управління валютних операцій та аналізу фінансових ринків.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   28.10.2014