Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2014 рік

Про реєстрацію Національним банком України операторів послуг платіжної інфраструктури, які здійснюють діяльність в Україні

10.11.2014

 

Національний банк України звертає увагу, що 31 грудня 2014 року останній день подання операторами послуг платіжної інфраструктури, які здійснюють діяльність в Україні, документів для проведення їх реєстрації Національним банком України.

 

Операторами послуг платіжної інфраструктури є клірингові установи, процесингові установі та інші особи, уповноважені надавати окремі види послуг в платіжній системі або здійснювати операційні, інформаційні та інші технологічні функції щодо переказу коштів.

 

Без реєстрації ці установи не мають права здійснювати діяльність в Україні (пункт 9.3 статті 9 Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні").

 

Порядок такої реєстрації визначений Положенням про порядок реєстрації платіжних систем, учасників платіжних систем та операторів послуг платіжної інфраструктури, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 4 лютого 2014 року № 43.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   10.11.2014