Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

В Україні проводитиметься перший турнір з курсу "Фінансова грамотність"

12.11.2014

прес-реліз

 

13 листопада, о 15.00, у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля розпочнеться триденний турнір з курсу "Фінансова грамотність". 13 листопада відбудеться жеребкування команд, 14 листопада проходитимуть змагання, 15 листопада – фінальна гра, урочисте закриття та вручення нагород переможцям у меморіальній залі лауреатів Нобелівської премії з економіки. Цей турнір дасть змогу оцінити рівень знань школярів, які вже прослухали даний навчальний курс.

 

Турнір є заходом у рамках дослідно-експериментального освітнього проекту з підвищення рівня фінансової грамотності української молоді, який провадить Міністерство освіти та науки України разом з Університетом банківської справи Національного банку України (м. Київ) (далі – Університет банківської справи) та відбуватиметься відповідно до затвердженого Національним банком України Плану заходів щодо підвищення рівня фінансової грамотності населення на друге півріччя 2014 року. Турнір проходитиме за підтримки американської програми розвитку фінансового сектору в Україні USAID/FINREP-ІІ та Національного банку України.

 

Освітній проект було розпочато у 2012 році. За цей час науковці Університету банківської справи розробили навчальну програму з курсу "Фінансова грамотність", підготували посібник для вчителя, підручник та робочий зошит для учня, а також інтерактивний електронний посібник, що отримали грифи Міністерства освіти та науки України.

 

За час реалізації проекту підготовлено понад 200 вчителів для викладання курсу. Близько 800 шкіл України запровадили викладання курсу "Фінансова грамотність" старшокласникам. Сьогодні науковці Університету банківської справи здійснюють моніторинг та оцінювання рівня знань учнів за результатами викладання курсу.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   12.11.2014