Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Про необґрунтовану інформацію в деяких українських засобах масової інформації

14.11.2014

прес-реліз

 

Національний банк України офіційно спростовує інформацію про існування списку з понад десяти дрібних і середніх за розміром фінустанов, які необхідно вивести з ринку, і нібито передачі його керівництву Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

 

Зазначена інформація, що сьогодні з’явилася у газеті «Капітал», зокрема, в статті під назвою «НБУ планирует до конца года закрыть более десятка банков», є недостовірною, тобто такою, що не відповідає дійсності та містить відомості, яких не існує взагалі.

 

Офіційно заявляємо, що сьогодні немає ніякого списку банків, перелічених у зазначеній статті, які до кінця цього року можуть бути виведені з ринку.

 

Наголошуємо, що періодична поява в інформаційному просторі заяв і неперевіреної інформації про існування вигаданих списків з тими чи іншими "проблемними" банками підриває довіру громадян до банківських установ, завдає шкоди діям Національному банку з підтримки стабільності банківської системи.

 

Закликаємо всіх представників засобів масової інформації користуватися лише достовірними відомостями, уважно перевіряти їх джерела, особливо, коли така інформація є дуже чутливою для ринку і стабільності банківської системи. Просимо насамперед пам’ятати про журналістську етику та інтереси українських громадян.

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   14.11.2014