Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Голову Національного банку України Валерію Гонтареву включено до складу Національної ради реформ

23.12.2014

прес-реліз

 

Голову Національного банку України Валерію Гонтареву включено до складу Національної ради реформ відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 947-2014, яким затверджується персональний склад Національної ради реформ.

 

"Сьогодні реформи – це вже не політичне гасло, це – конкретні рішення. Як правило, важкі та непопулярні, але вкрай необхідні нашій державі, – підкреслила Голова Національного банку. Національний банк докладає максимум зусиль, щоб зберегти стабільність банківського сектору та всієї фінансової системи".

 

Валерія Гонтарева також запевнила, що Національний банк має чітке уявлення про “дорожню карту” змін у фінансовому секторі.

 

"Разом з учасниками ринку та міжнародними експертами ми розробили Стратегію розвитку банківського сектору до 2020 року", – заявила Голова Національного банку.

 

Крім Голови Національного банку України, до складу Національної ради реформ увійшли Президент України Порошенко П .О., Голова Верховної Ради України Гройсман В. Б., Глава Адміністрації Президента України Ложкін Б. Є., голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Павелко А. В., Міністр фінансів України Яресько Н., Прем'єр-міністр України Яценюк А. П. та інші.

 

Перше засідання ради відповідно до Указу Президента відбудеться 24 грудня 2014 року.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   23.12.2014