Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Начальником Управління інформації та громадських комунікацій Національного банку України призначено Наталію Бондаренко

15.12.2014

прес-реліз

 

Управління інформації та громадських комунікацій створене у складі Департаменту з корпоративних питань згідно з рішенням Правління Національного банку України про зміни в організаційній структурі з метою її вдосконалення. Підрозділ об’єднає функції зовнішніх і внутрішніх комунікацій регулятора.

 

"Відповідно до стратегії розвитку Національного банку України ми започатковуємо роботу над стратегією та політикою комунікацій. Ключовим фактором для прийняття рішення стосовно призначення Наталії Бондаренко стало визнання колег та представників засобів масової інформації", - зазначила Голова Національного банку України Валерія Гонтарева.

 

Наталія Бондаренко закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова. Навчалася в Інституті історії України НАН України, Київському інституті міжнародних відносин. Закінчила курс Лондонської школі PR (LSPR).

 

Наталія Бондаренко має 14-річний досвід роботи у галузі суспільних комунікацій банків. Очолювала напрями управління зв’язків із громадськістю та маркетингових комунікацій у ВАТ "Банкомзв’язок", ТОВ КБ "АРМА", ВАТ "КБ "Надра". З 2007 року була керівником управління зв’язків з громадськістю АКБ "Мрія" (після перейменування – ВАТ "ВТБ Банк"), членом Комісії з управління брендом і маркетинговими комунікаціями міжнародної групи ВТБ. У 2013 році призначена на посаду віце-президента ПАТ "ВТБ Банк".

 

З 2011 року Наталія Бондаренко входить до ренкінгу Кращих PR-фахiвцiв Украiни, складеному виданням Marketing Media Review. У 2013 році увійшла до десятки найсильніших PR-директорів України за версією mmr.ua.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.12.2014