Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" віднесено до категорії неплатоспроможних

29.12.2014

прес-реліз

 

Національний банк України відніс ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" до категорії неплатоспроможних.

 

Як пояснив перший заступник Голови Національного банку Олександр Писарук, у зв’язку зі зростанням ризиків у діяльності ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" потребою в посиленому контролі за діяльністю банку, а також з метою уникнення можливості невиконання ним своїх зобов’язань перед вкладниками та іншими кредиторами Національний банк України запровадив у ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" особливий режим контролю шляхом призначення куратора.

 

"Однак власники ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" не вжили невідкладних заходів, спрямованих на поліпшення стану ліквідності банку. Ситуація стрімко погіршувалась. Банк не виконував зобов’язання клієнтів щодо перерахування коштів, порушував вимоги нормативно-правових актів Національного банку України", – зауважив Олександр Писарук.

 

Він додав, що з огляду на зазначене Національний банк прийняв рішення про віднесення ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" до категорії проблемних і вимагав від банку вжиття невідкладних заходів щодо приведення його діяльності у відповідність до вимог законодавства.

 

Проте власники та керівництво ПАТ "УКРБІЗНЕСБАНК" не розробили та не подали до Національного банку плану фінансового оздоровлення.

 

Ураховуючи вищезазначене, керуючись вимогами статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність" Правління Національного банку України прийняло постанову від 25.12.2014 № 844 "Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС БАНК" до категорії неплатоспроможних.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   29.12.2014