Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

Директором Департаменту реєстраційних питань та ліцензування Національного банку України призначено Леоніда Антонєнка

23.01.2015

прес-реліз

 

У рамках унесення змін до організаційної структури Національного банку України, Правління Національного банку прийняло рішення щодо створення Департаменту реєстраційних питань та ліцензування, до якого передані функції Департаменту реєстрації, ліцензування та реорганізації банків та функції з ліцензування валютних операцій Департаменту контролю, методології та ліцензування валютних операцій.

 

Директором новоствореного департаменту з 15.01.2015 призначений Леонід Антонєнко.

 

"Продовжуючи процес трансформації, Національний банк України залучає до своєї команди найкращих фахівців. Ми маємо намір більше уваги приділяти прозорості структури власників комерційних банків з метою підвищення відповідальності кінцевих бенефіціарних власників за результати діяльності банків. Це потребує проведення значної роботи щодо наближення законодавства та методів роботи в цій сфері до світових стандартів. Саме тому Департамент реєстраційних питань та ліцензування очолив висококваліфікований керівник, професіонал, який прекрасно орієнтується в юридичних питаннях на фінансовому ринку", – зазначив перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук.

 

У 2009 році Леонід Антонєнко отримав ступінь магістра європейського права від Редингського університету (University of Reading), Великобританія, захистивши магістерську дисертацію на тему "Межі трансформаційного впливу процесу наближення систем національного права до acquis communautaire: кейс-стаді на прикладі реформи корпоративного права в Україні". У 2000 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю правознавство.

 

Професійний досвід Леоніда Антонєнка включає роботу на різних посадах у провідних юридичних фірмах України ("Саєнко Харенко", "Астерс", "Шевченко, Дідковський і партнери", "АНК") і Великобританії ("Linklaters").

 

Леонід Антонєнко входить до складу робочої групи при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України з розроблення законопроекту щодо захисту прав інвесторів. У 2014 році очолював робочі групи Асоціації юристів України з розробки стратегії реформування корпоративного права та антикорупційного законодавства.

 

Леонід Антонєнко є рекомендованим фахівцем у сфері ринків капіталу та корпоративного права міжнародним рейтингом Best Lawyers International.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   23.01.2015