Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2015 рік

Національний банк України констатує виконання АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" Плану капіталізації

18.08.2015

прес-реліз

 

Національний банк України повідомляє, що ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ"(далі – АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ") виконало План капіталізації, який є складовою частиною Програми фінансового оздоровлення банку від 25 травня 2015 року, погодженої рішенням Комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем.

 

Так, АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" у березні цього року збільшило статутний капітал на 616 млн. грн. та здійснило внески в сумі 1,972 млрд. грн., а 17 серпня 2015 року позачергові загальні збори акціонерів АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" затвердили збільшення статутного капіталу банку ще на 2,5 млрд. грн. – до 7,888 млрд. грн.

 

Крім того, АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" покращило показники ліквідності, провело часткову реструктуризацію боргів та вже зменшило обсяг кредитів пов'язаним особам на 3,6 млрд. грн.

 

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева зазначила, що акціонер АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" підтверджує наміри щодо подальшої підтримки банку. "Костянтин Жеваго вживає заходів щодо фінансового оздоровлення банку, продовжується процес реструктуризації боргів. Ми також маємо задокументовані наміри акціонера щодо продажу частини інших його активів, які будуть спрямовані виключно на покращення ліквідності банку згідно з погодженим графіком", - зазначила Валерія Гонтарева.

 

Розуміючи важливість цього питання для вкладників і клієнтів банку, Національний банк України продовжує здійснювати контроль за діяльністю АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" через куратора. У разі, якщо зазначений банк не буде в змозі виконувати взяті на себе зобов’язання щодо покращення ліквідності та врегулювання наявної заборгованості, регулятор негайно вживатиме відповідних заходів.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   18.08.2015