Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

За результатами чергової інтервенції Національний банк України задовольнив заявки з купівлі іноземної валюти під потреби кас банків на 99,77 млн. доларів США

15.10.2014

прес-реліз

 

У середу 15 жовтня Національний банк України в черговий раз вийшов на міжбанківський валютний ринок з інтервенцією за єдиним курсом. За результатами інтервенції було задоволено 91% заявок з купівлі іноземної валюти під потреби кас банків на суму 99,77 млн. доларів США за курсом 12,95 грн. за долар США. Участь в інтервенції взяли 50 банків.

 

Участь Національного банку в роботі міжбанківського валютного ринку шляхом здійснення інтервенцій за єдиним курсом забезпечує високий рівень задоволення попиту банків на іноземну валюту.

 

Водночас з метою недопущення нецільового використання коштів, придбаних банками за результатами інтервенцій, Національний банк України здійснює ретельний контроль за наявністю валюти в касах банків та дотриманням ними норм валютного законодавства. Уся придбана за результатами інтервенції іноземна валюта повинна бути використана банками за цільовим призначенням протягом 5 днів, решта має бути продана Національному банку України наступного дня після закінчення встановленого терміну її використання. До банків, які порушують умови інтервенцій, вживатимуться відповідні адміністративні заходи впливу.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   15.10.2014