Українська | English

Головна » Фінансова інклюзія » Новини і події

Національний банк України приєднався до заходів до Всесвітнього дня заощаджень

30.10.2015

прес-реліз

 

Традиційно приділяючи значну увагу питанням фінансової просвіти, напередодні Всесвітнього дня заощаджень, Національний банк України провів низку заходів для дітей та дорослих. Протягом усього тижня на базі Музею грошей Національного банку проводилися навчальні тренінги для учнів середніх шкіл та студентів, присвячені ощадності та розумному плануванню власних доходів і витрат.

 

Під час тренінгів з фінансової грамотності гості Музею грошей Національного банку дізнались про історію та походження Всесвітнього дня заощаджень, познайомились з головними принципами накопичення та ощадливості. В кінці тренінгів маленьким відвідувачам Музею пропонувалось зіграти в освітню гру з керування витратами та доходами.

 

Програма тижня видалась насиченоюстуденти, школярі та їх батьки, окрім лекцій з фінансової грамотності, мали можливість прогулятися будівлею Національного банку та побачити перші українські гроші.

 

В останній день тижня у Музею грошей відбувся День відкритих дверей - всі бажаючи мали можливість потрапити до Музею без попереднього запису та оглянути експозицію, присвячену історії грошового обігу на території України, та колекцію сучасних пам’ятних монет.

 

 

Довідково:

 

Історія святкування Всесвітнього дня заощаджень розпочалася в італійському місті Мілан, коли 27 жовтня 1924 року представники ощадних банків з 29 країн зібралися на свій перший Міжнародний конгрес ощадних банків (1st International Savings Bank Congress), який тривав до 31 жовтня. Саме в цей день один із його учасниківіталійський професор Равіззазапропонував щороку відзначати "Міжнародний день заощаджень", а в 1989 році Міжнародний день заощаджень офіційно визнаний директивою ООН.

 

В Україні Всесвітній день заощаджень відзначається 31 жовтня.

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   30.10.2015