Українська | English

Головна » Фінансова інклюзія » Новини і події

Визначено переможців ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності

09.12.2015

прес-реліз

 

8 грудня 2015 року в Національному банку України відбувся фінал ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців із фінансової грамотності. У фінальних іграх взяли участь 6 командпереможниць попередніх етапів із Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

 

Цього року поважне жюрі розподілило призові місця наступним чином:

І місце - Команда «Бізнес – сила» Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області ( 526 балів);

ІІ місце - Команда Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області (498 балів);

ІІ місце - Команда «Incognito» Чернівецької області (475 балів);

ІІІ місцеОб’єднана команда навчальних закладів м. Конотоп Сумської області (440 балів);

ІІІ місце - Команда гімназії № 2 м. Хмельницький ( 438 балів);

ІІІ місце - Команда Херсонської області (405 балів).

 

Школяри-учасники турніру отримали поздоровлення та нагороди від заступника Міністра-керівник апарату Міністерства освіти і науки України Олега Дерев’янко, голови комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Лілії Гриневич, представників Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Університету банківської справи, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та комерційних банків.

 

Від Національного банку кожному учаснику турніру були вручені пам'ятні почесні медалі.

 

Після урочистостей учасники турніру вирушили на екскурсію до Національного банку України. Там вони оглянули старовинну будівлю установи - Головний операційний зал та галереї. В Музеї грошей переможці турніру ознайомилися з історичною експозицією, роздивились монети та банкноти різних історичних періодів та єдину повну колекцію пам'ятних монет Національного банку. А Музей скарбів Національного банку подарував юним розумникам яскраві враження від надзвичайних коштовних та рідкісних експонатів, кожний з яких має власну історію.

 

Довідково

 

Сьогодні курс вивчають майже 20 тисяч учнів із 700 шкіл у всіх областях України. Проведення моніторингу у 2014-2015 навчальному році показало, що курс має значний вплив на фінансову поведінку учнів. Зростання рівня фінансової грамотності позитивно впливає на їх фінансову поведінку, на процес складання та ведення бюджету, здійснення заощаджень та усвідомлення важливості фінансової грамотності.

Організатори турніруМіністерство освіти і науки України, Національний банк України, Комітет Верховної ради України з питань фінансів та банківської діяльності, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, АТ «Ощадбанк», ДВНЗ «Університет банківської справи», ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Метою проведення турніру є оцінка, аналіз та узагальнення результатів рівня знань учнів середніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність».

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   09.12.2015