Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Розпочався офіційний візит української делегації на чолі з Головою Національного банку України до Вашингтона

09.10.2014

прес-реліз

 

9 жовтня розпочався офіційний візит української делегації на чолі з Головою Національного банку України Валерією Гонтаревою до Сполучених Штатів Америки.

 

До складу делегації також увійшли Міністр фінансів України Олександр Шлапак, перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Олександр Моцик.

 

У рамках візиту члени делегації візьмуть участь у щорічних зборах Міжнародного валютного фонду та Світового банку, що відбудуться у Вашингтоні. Також відбудуться окремі зустрічі з високопосадовцями Державного департаменту Сполучених Штатів Америки, міністерства фінансів, міністерства юстиції, керівництвом Міжнародного валютного фонду та Світового банку, представниками Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, Міжнародної фінансової корпорації тощо.

 

Під час зустрічей йтиметься про перспективи проведення реформ у монетарній і валютно-курсовій політиці України, а також можливість надання нашій державі фінансової підтримки в рамках програми "Стенд-бай". Також підніматимуться питання стану та перспектив розвитку торговельно-економічних відносин між Україною і Сполученими Штатами Америки та створення нових спільних інвестиційних проектів.

 

Крім того, Голова делегації проведе переговори з керівниками центральних банків Польщі, Росії, Грузії, Нідерландів, Австрії, Франції.

 

Також заплановані зустрічі Голови Національного банку Валерії Гонтаревої та першого заступника Голови Національного банку Олександра Писарука з представниками української діаспори, провідних американських корпорацій і бізнес-асоціацій, інвестиційних компаній та іншими особами, зацікавленими в інвестуванні в Україну.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   09.10.2014