Українська | English

Головна » Прес-центр » НБУ FactCheck » Архів » 2016 рік

УТОЧНЕННЯ! Щодо можливості купувати валюту на суму до 150 тис. грн. без паспортів

На цьому тижні в окремих ЗМІ було розповсюджено неповну та неточну інформацію, що з 10 серпня 2016 року населення зможе купувати валюту на суму до 150 тис. грн. без паспортів.

 

Прес-служба НБУ уточнює, що купувати готівкову валюту можна буде на суму до 12 тис. грн., продавати та конвертувати - на суму до 150 тис. грн. на одну особу в один день. Але, на відміну від поточних вимог, це можна буде робити без надання документів, які посвідчують особу та її резидентність.

 

Зміни, передбачені постановою Правління Національного банку України № 364 від 02 серпня 2016 року "Про внесення змін до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України", стосуються лише необхідності надання документів, які посвідчують особу та її резидентність, під час операцій з готівковою іноземною валютою. Водночас тимчасові обмеження на максимальні суми операцій з іноземною валютою залишаються незмінними.

 

Як і раніше, відповідно до постанови Правління НБУ № 342 від 07 червня 2016 року, на операції з купівлі іноземної валюти продовжує діяти тимчасове обмеження на максимальну суму не більше ніж 12 тис. грн. в еквіваленті на день на одну особу.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   05.08.2016