Українська | English

Головна » Прес-центр » НБУ FactCheck » Архів » 2016 рік

УТОЧНЕННЯ! Щодо участі представників НБУ в засіданнях Комітету ВРУ з питань фінансової політики та банківської діяльності

Голова Комітету ВРУ з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка стверджує, що представники НБУ ігнорують засідання Комітету.

 

За підрахунками Національного банку, за останні 12 місяців представники НБУ 28 разів брали участь в засіданнях Комітету.

 

- 2 рази – Комітет проходив за участю Голови НБУ

- 17 разів – брали участь в засіданні Комітету заступники Голови

- 9 разів Національний банк на засіданнях Комітету представляли директори департаментів та профільні фахівці

 

При цьому тільки 8 разів за останній рік представників НБУ запрошували на засідання Комітету, а у 20 інших випадках представники НБУ брали участь в засідання Комітету за власною ініціативою.

 

Представники Національного банку України висловлюють свою готовність й надалі брати активну участь у засіданнях Комітету, щоб відповісти на всі запитання депутатів.

 

Також прес-служба НБУ звертає увагу, що розповсюджена інформація про те, що засідання Комітету 4 жовтня не відбулося з огляду на відсутність Голови НБУ Валерії Гонтаревої, є спекуляцією. Згідно з розподілом повноважень між членами Правління НБУ, взяти участь у засіданні Комітету було доручено заступнику Голови НБУ Якову Смолію, про що Комітет офіційно було повідомлено 3 жовтня. Засідання Комітету не відбулося по незалежним від НБУ причинам.

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   07.10.2016