Стара версія
Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2016 рік

Інформація для колекціонерів відносно продажу та доставки пам’ятних монет, випущених в грудні 2016 р.

09.12.2016

 

 

Планом випуску пам’ятних та інвестиційних монет України, сувенірної продукції на 2016 рік у грудні поточного року передбачено випуск восьми пам’ятних монет, три з яких (монети із недорогоцінних металів) – «200 років Львівському торговельно-економічному університету», «Богдан Ступка», «Давній Дрогобич», включено до Плану випуску у жовтні поточного року.

 

Національний банк України разом з Банкнотно-монетним двором доклав багато зусиль щодо забезпечення своєчасного випуску цих монет. Враховуючи напружений графік виробництва та відвантаження, доставка вищезазначених монет до пунктів продажу буде тривати протягом грудня 2016 року – січня 2017 року.

 

У зв’язку із зазначеним, реалізація пам’ятних монет за online-замовленнями «200 років Львівському торговельно-економічному університету», «Богдан Ступка» та «Давній Дрогобич» управлінням грошового обігу по м. Києву і Київській області Департаменту грошового обігу, розпочнеться з 10 січня 2017 року та триватиме відповідно до Правил та умов продажу Національним банком України через online-замовлення – місяць.

 

Інформацію про початок реалізації цих монет у регіональних відділах грошового обігу департаменту грошового обігу Національного банку можна отримати за контактними телефонами, вказаними за посиланням.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   09.12.2016