Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2016 рік

Національний банк розширив лінійку дослідницьких публікацій

28.12.2016

прес-реліз

 

Національний банк України поповнив лінійку власних дослідницьких публікацій серією робочих матеріалів (Working Papers). Це вже другий продукт у лінійці дослідницьких видань Національного банку. Першим став оновлений "Вісник НБУ", який було презентовано громадськості та науковим колам у вересні минулого року.

 

Робочі матеріали – це поширений формат представлення результатів досліджень у центральних банках. Цей формат передбачає публікацію результатів поточних дослідницьких проектів та їх проміжних результатів з метою отримання коментарів, пропозицій і заохочення зацікавлених дослідників та експертів до дискусії з проблемних питань. Висновки та тези, що висловлюються, є винятково фаховим судженням або науковою позицією авторів і не обов’язково відображають точку зору Національного банку. Проте публікації серії робочих матеріалів обов’язково проходять процедуру внутрішнього та зовнішнього рецензування, що гарантує високу якість досліджень.

 

Порівняно зі статтями у "Вісника НБУ" публікації серії робочих матеріалів звичайно містять більше технічних деталей досліджень. Також очікується, що після опрацювання коментарів і пропозицій до робочих матеріалів результати досліджень будуть опубліковані у міжнародно визнаних академічних журналах.

 

Робочі матеріали НБУ публікуватимуться виключно англійською мовою та лише в електронному форматі на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку у розділах "Дослідження" та "Публікації", в однойменному підрозділі "Робочі матеріали НБУ".

 

У першому випуску робочих матеріалів НБУ представлені результати дослідження Nonlinear Exchange Rate Pass-Through To Domestic Prices in Ukraine провідного фахівця Національного банку Олександра Фарини, яке присвячене вивченню впливу обмінного курсу на рівень цін в Україні.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   28.12.2016