Українська | English

Головна » Публікації » Вісник Національного банку України

Вересень 2016 р., № 237


Подання статті

До розгляду приймаються оригінальні дослідницькі рукописи, що не були опубліковані раніше, з питань монетарної політики, фінансової стабільності, мікро- та макроекономічного моделювання та прогнозування, а також інших близьких за тематикою питань, що належать до компетенції центральних банків.

Подаючи статтю на розгляд, автор визнає умови Ліцензійного договору приєднання та надає Національному банку України право публікувати та використовувати надіслану роботу. Відповідно до зазначеного договору, виплату роялті або гонорару за використання роботи автору(ам) не передбачено.

Пакет документів для подачі статті включає такі файли:

1.  Файл титульної сторінки. Титульна сторінка має бути стислою й інформативною, та містити: назву дослідження; повні імена авторів; інформацію щодо установ, організацій, наукових закладів, які представляють автори; e-mail адресу автора для комунікацій;

2.  Текстовий файл (оригінали рукописів, написані українською або англійською мовами у форматі Microsoft Office Word, формат документа А4);

3.  Файли, що містять усі графіки і схеми, які використано у статті, з їх відповідними назвами та позначеннями одиниць вимірювання (з роздільною здатністю не менше 300 dpi).

Автори повинні переконатися, що їхні персональні дані зазначені лише у файлі титульної сторінки статті, при цьому текстовий файл не повинен містити жодних ідентифікаторів авторів, оскільки журнал використовує процедуру двостороннього сліпого рецензування.

Якщо авторський оригінал статті написано українською мовою, необхідно подати її назву, анотацію, ключові слова та повні імена авторів англійською мовою.

Стаття та супровідні файли надсилаються електронною поштою на адресу: journal@bank.gov.ua

Плата за подання, розгляд та публікацію статті з авторів не стягується.

  На початок сторінки