Українська | English

Головна » Публікації » Вісник Національного банку України

Вересень 2016 р., № 237


Рецензування статті

Кожна надіслана стаття передусім оцінюється членом Редакційної колегії, який перевіряє, чи запропоноване до розгляду дослідження відповідає основним критеріям і стандартам журналу. У разі позитивного рішення, рукопис надсилається на двостороннє “сліпе” рецензування, при якому рецензенти та автори залишаються один для одного анонімними.

На підставі результатів розгляду стаття може бути:

1. Прийнята. Стаття, яка отримала дві позитивні рецензії буде включена до плану публікацій журналу зі статусом "прийнята";

2. Переглянута і надіслана повторно. Якщо обидві рецензії є позитивними, але включають зауваження і коментарі рецензентів, такі рецензії надсилаються авторам для подальшого доопрацювання;

Якщо стаття отримує одну позитивну рецензію, при цьому друга рецензія є негативною, а Редакційна колегія вважає результати проведеного дослідження значущими, то така стаття повертається авторам із зауваженнями для доопрацювання.

Якщо автори категорично не згодні з думкою рецензентів та відмовляються вносити правки до тексту статті, така стаття отримує статус "відхилена".

3. Відхилена – стаття, яка отримує дві негативні рецензії.

Автори повинні враховувати рекомендації рецензентів та виправити будь-які виявлені помилки.

Редакційні правки надсилаються для погодження та схвалення авторами. Після цього погоджений текст статті опрацьовується шляхом форматування та верстки. Остаточні версії зверстаної статті погоджуються з авторами. Після узгодження оригінал-макети набувають статусу "до публікації" та вносяться до плану публікацій журналу "Вісник Національного банку України".

  На початок сторінки