Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Національний банк у 2016 році видав генеральні ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій 17 небанківським фінансовим установам

19.01.2017

прес-реліз

 

Національний банк України у минулому році видав генеральні ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій 17 небанківським фінансовим установам (НФУ). У 2015 році такі ліцензії отримало 11 небанківських фінансових установ.

 

"Національний банк зацікавлений у розвитку легального ринку валютно-обмінних операцій, одночасно посилюючи контроль за діяльністю його учасників. Зокрема, перед наданням ліцензії Національний банк перевіряє структуру власності заявників, фінансовий стан та джерела походження коштів для формування капіталу компанії, яка має намір здійснювати діяльність з обміну валют. Наше завдання – створити умови для функціонування прозорого, цивілізованого та конкурентного готівкового валютного ринку. У 2017 році ми плануємо продовжити удосконалення ліцензійних умов для здійснення обміну валют та посилити контроль за ліцензіатами, що вже отримали відповідні дозволи", - зазначив начальник Управління реєстрації та ліцензування Олександр Бевз.

 

Всього станом на 01.01.2017 р. генеральні ліцензії НБУ, що дозволяють займатися валютно-обмінними операціями, є у 30 небанківських фінансових установ та національного оператора поштового зв’язку "Укрпошта".

 

НФУ мають 3 205 структурних підрозділів, що на 53% більше, ніж на початок 2016 року (2 101 підрозділи).

 

Детальну інформацію про видані НБУ генеральні ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій можна знайти на офіційному сайті Національного банку за посиланням: https://bank.gov.ua/files/genlicnebank.pdf

 

Нагадаємо, відповідно до постанови Правління НБУ № 962 з 01.07.2016 р. розпочав діяти Реєстр приміщень, в яких здійснюється діяльність з обміну валют або надання інших фінансових послуг з використанням готівки в національній та іноземній валютах. З Реєстром можна також ознайомитись на сайті регулятора.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   19.01.2017