Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

НБУ та KSE проведуть економічну конференцію для студентів та молодих дослідників

31.01.2017

 

Національний банк України та Київська школа економіки запрошують студентів та молодих дослідників взяти участь у науковій конференції "Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку", яка відбудеться 21 квітня 2017 року у Києві.

 

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів та молоді дослідники (віком до 30 років), які цікавляться дослідженнями мікро- та макроекономічних аспектів роботи банківського сектору та проведення монетарної політики. Теми робіт можуть включати (але не обмежуються):

 

• макроекономічні аспекти проведення монетарної політики;

• проблема вибору інструментів монетарної політики;

макро- та мікроекономічні дослідження грошово-кредитного сектору економіки;

• ефективне регулювання банківського сектору;

• банківський кредит та економічний розвиток;

• інші питання.

 

Подати роботу можна за посиланням. Кінцевий термін подачі робіт – 26 березня 2017 року.

 

Усі кандидати будуть повідомлені про результати відбору до 11 квітня. Автори відібраних робіт будуть запрошені презентувати своє дослідження на конференції 21 квітня.

 

Комітет із фахівців Національного банку України та викладачів Київської школи економіки відбере роботи, які будуть презентовані на конференції. Наприкінці конференції будуть оголошені автори найкращих досліджень у двох номінаціях: серед студентів та серед молодих дослідників. Переможці отримають:

 

• цінні призи від Національного банку України та Київської школи економіки;

• запрошення на щорічну дослідницьку конференцію НБУ "Роль центрального банку в забезпеченні економічного розвитку", 18 – 19 травня 2017 року;

• можливість публікації дослідження на ресурсі VoxUkraine.

 

Робочі мови конференції – англійська та українська (синхронний переклад не надаватиметься). Подати роботу можна однією з цих мов, особливо заохочуються роботи англійською мовою. Проте виступ саме англійською не є обов’язковим, мова виступу не впливатиме на рішення про перемогу в конкурсі.

 

Вимоги до робіт

 

Подана робота має бути оригінальною та не опублікованою раніше. У роботі доцільно зосередитися на одному питанні чи аспекті та провести його ґрунтовний аналіз, а не розглядати роботу банківського сектору чи проблематику монетарної політики в цілому.

 

Зокрема перевага надається дослідженням, які створюють нові знання, наприклад, через аналіз даних, перед тими, які презентують абстрактні теоретичні концепції. Роботи, які узагальнюють уже відомі знання з конкретної теми також вітаються, якщо таке узагальнення веде до чітких рекомендацій з економічної політики, які актуальні для банківського сектору та монетарної політики України.

 

Детальні вимоги до написання робіт доступні за посиланням.

 

Контакти

 

Із будь-яких питань щодо участі у конференції, будь ласка, звертайтесь до Віталія Зайця, координатора конференції на пошту conference@kse.org.ua або телефоном (067) 434-71-63.

 

Наукові керівники конференції:

• Олеся Верченко, академічний директор KSE (verchenko@kse.org.ua).

• Андрій Цапін, заступник начальника відділу досліджень НБУ (andriy.tsapin@bank.gov.ua).

 

 

Довідково

 

У день конференції для учасників будуть організовані екскурсія до музею Національного банку, кава-брейки між сесіями, обід та гала-вечеря, на якій буде оголошено переможців конкурсу на найкращі дослідження.

 

Для учасників з інших міст оплачується проїзд до/з Києва (автобус або потяг (купе)), а також проживання у готелі (дві ночі).


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   31.01.2017