Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Розпочато роботи із розроблення нового сучасного веб-сайта НБУ

09.02.2017

прес-реліз

 

За результатами конкурсу контракт на розроблення нового веб-сайта Національного банку України укладено з ТОВ «Джая Діджітал». Роботи фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку в рамках проекту «Міжнародні партнерства заради фінансової стабільності» (IP-FSS).

 

Під час конкурсу свою зацікавленість оголошенням, що було розміщене на сайті Національного банку, висловили 62 особи з 51 компанії. Усім зацікавленим було надане технічне завдання для подальшого аналізу та вироблення підходу щодо його реалізації. Впродовж двох тижнів учасники мали змогу надіслати свої запитання, відповіді на які було опубліковано у відкритому доступі.

 

Документи першого етапу тендеру з оцінки технічних пропозицій надіслали 16 компаній. Чотири компанії, які отримали найбільшу кількість голосів членів тендерного комітету, були допущені до другого етапу.

 

На другому етапі конкурсу розглядались фінансові пропозиції, а також проводилися особисті зустрічі комітету з представниками компаній -учасників. На основі поєднання оцінок технічної пропозиції та запропонованої вартості робіт, переможцем тендеру з вибору підрядника для розроблення нового веб-сайта Національного банку України було визначено ТОВ «Джая Діджітал».

 

До об'єднаного тендерного комітету проекту увійшли представники проекту IP-FSS, Національного банку України, незалежні українські та зарубіжні експерти. Процедури з визначення виконавця робіт із розроблення нового веб-сайта НБУ тривали близько 2 місяців - впродовж вересня-жовтня 2016 року. Договір IP-FSS з компанією було підписано 30 грудня 2016 року.

 

ТОВ «Джая Діджітал» надасть послугу проекту IP-FSS у складі консорціуму з ТОВ «Імпрувмент Сервіс», що відповідатиме за інформаційну безпеку нового веб-сайта та проведе тестування вразливих частин системи з докладним звітом. Передбачається, що створення і впровадження нового веб-сайта триватиме не більше 6 місяців.

 

Довідка

 

ТОВ «Джая Діджітал» - українська стратегічна агенція з цифрових технологій і маркетингу. У портфелі компанії, починаючи з 2010 року, вже більше 130 успішних проектів та веб-додатків із сфери фінансів, послуг, електронної комерції, видавничої справи тощо. У рамках консорціума ТОВ «Джая Діджітал» виступатиме головною юридичною особою.

 

Проект «Міжнародне партнерство заради фінансової стабільності» (IP-FSS) - додатковий проект Агентства США з міжнародного розвитку в рамках регіональної програми «Регіональний економічний розвиток». Проект надає Національному банку міжнародну технічну допомогу за напрямком покращення комунікацій, зокрема щодо модернізації веб-сайта.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   09.02.2017