Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

НБУ приєднався до впровадження проекту USAID "Трансформація фінансового сектору"

03.03.2017

прес-реліз

 

Національний банк України приєднався до нового чотирирічного проекту міжнародної технічної допомоги «Трансформація фінансового сектору», започаткованого Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Заступник Голови Національного банку України Дмитро Сологуб та керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт Бонд підписали сьогодні протокол про співпрацю та реалізацію Проекту.

 

«Національний банк вдячний USAID за довгострокову співпрацю, постійну та цілеспрямовану підтримку у реформуванні фінансового сектору та його банківського сегменту зокрема. Ми впевнені, що новий проект USAID «Трансформація фінансового сектору» стане потужною платформою для реалізації пріоритетних напрямів розвитку банківського сектору у рамках компонентів та завдань Проекту», - зазначив заступник Голови НБУ Дмитро Сологуб.

 

Стівен Ринецкі, заступник офісу економічного зростання USAID зазначив, що USAID підтверджує підтримку Національного банку у реформуванні фінансового сектору діями.

«Ми раді, що наше плідне співробітництво з центральним банком продовжується і ми сподіваємося на гарні результати та подальшу плідну співпрацю між установами»,- наголосив Стівен Ринецкі.

 

Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» розпочався наприкінці минулого року з метою підтримки та здійснення реформ в Україні.

 

«Цей проект  покликаний надавати технічну допомогу в частині розробки законопроектів та нормативно-правових актів, навчанні та передачі міжнародного досвіду, а також підтримки за пріоритетними напрямками розвитку фінансового сектору України», - зазначив Роберт Бонд, керівник проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

 

Довідка

Проект Агентства США з міжнародного розвитку в Україні «Трансформація фінансового сектору в Україні» триватиме до грудня 2020 р. Координатором проекту з боку Національного банку виступатиме заступник Голови НБУ Дмитро Сологуб.

 

Основні компоненти проекту:

·         підвищення довіри до банківської системи та підвищення рівня користування банківськими послугами;

·         трансформація регуляторного середовища небанківського фінансового сектору;

·         розширення доступу до фінансових послуг та більш активне використання цифрових фінансових рішень;

·         збільшення доступу до фінансування для малого та середнього бізнесу;

·         підтримка збалансованості та стабільності пенсійної системи.

 

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   03.03.2017