Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Національний банк України та Crane Currency обговорили можливості майбутнього партнерства

07.03.2017

прес-реліз

 

2 березня 2017 року відбулася зустріч керівництва Національного банку України – Голови Національного банку Валерії Гонтаревої та першого заступника Голови Національного банку Якова Смолія із делегацією компанії Crane Currency на чолі з її президентом Анмарі Уотсон.

 

Під час цієї зустрічі обговорювалися питання продовження співпраці між Національним банком та компанією Crane Currency у сфері виробництва банкнотного паперу та продукції, що потребує високозахищеного друку. Зустріч відбулась у рамках візиту делегації Crane Currency, під час якого представники компанії мали можливість відвідати Банкнотно-монетний двір і Фабрику банкнотного паперу Національного банку України та ознайомитися з виробничими потужностями цих підприємств.

 

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева подякувала представникам компанії за виявлений інтерес: “Ми дуже раді, що компанія Crane Currency – знаний міжнародний виробник високозахищеної банкнотної продукції – зацікавлена у співпраці із нашою країною. Це свідчить, що технологічні можливості Банкнотно-монетного двору відповідають високим міжнародним стандартам та визнаються фаховою світовою спільнотою. Виготовляючи власну національну грошову одиницю, Банкнотно-монетний двір застосовує інноваційний підхід та готовий запропонувати свій практичний досвід та свої напрацювання у сфері виробництва банкнотної продукціїˮ.

 

За словами Валерії Гонтаревої Національний банк опрацьовує питання стратегії співробітництва з Crane Currency, і цей візит може стати фундаментом для майбутніх довгострокових відносин.

 

Президент компанії Crane Currency Анмарі Уотсон високо оцінила матеріально-технічні можливості Банкнотно-монетного двору. “Я вражена сучасною технічною базою та технологічними можливостями Банкнотно-монетного двору та Фабрики банкнотного паперу Національного банку, –  сказала вона. – Сподіваюся, що наша зустріч забезпечить подальшу основу для майбутніх спільних довгострокових проектів між Національним банком України і Crane Currencyˮ.

 

Перший заступник Голови Національного банку України Яків Смолій  наголосив, що Банкнотно-монетний двір Національного банку України сьогодні на 100% забезпечує потребу держави у виготовленні власної грошової одиниці: банкнот, розмінних та обігових монет, а також бланків цінних паперів, державних нагород та великого асортименту сувенірної монетної продукції.

 

“Потужності Банкнотно-монетного двору дають нам змогу забезпечувати не лише внутрішні потреби України, але і виготовляти продукцію для інших державˮ, сказав він та висловив сподівання на позитивні результати візиту і майбутнього співробітництва.

 

Довідково

Як відомо, Crane Currency – глобальний постачальник банкнотного паперу, банкнот та технологій захисту грошей. Компанія швидко збільшує обсяги виробництва банкнот. Нещодавно видання Central Banking нагородило Crane Currency званням “Постачальник рокуˮ, аргументуючи це співпрацею компанії з багатьма центральними банками у сфері постачання мікрооптичних захисних елементів та розробки сучасного дизайну банкнот.

 

Crane Currency сьогодні є відомою світовою компанією і надійним партнером більш ніж 50 центральних банків (наприклад, США, Великобританії, Швеції, Мексики, Малайзії, Індії та інших), яким постачає захищені банкноти, банкнотний папір та захисні елементи. Компанія є лідером у галузі передових технологій мікро-оптики, що дає їй можливість застосовувати у своїй продукції низку візуальних ефектів для підвищення рівня безпеки і суспільної довіри до грошових одиниць.

 

Комбінованій досвід Crane Currency в області дизайну, виробництва паперу і друку, а також довгострокових партнерських відносин з центральними банками багатьох країн світу налічує понад 200 років.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   07.03.2017