Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

За вимогою НБУ суд звернув стягнення на майно ПАТ "Київський суднобудівний-судноремонтний завод" вартістю майже 300 млн. грн.

06.04.2017

прес-реліз

 

 

Національний банк України отримав чергову перемогу у судових процесах з власниками та поручителями неплатоспроможних банків. Господарський суд Києва 04 квітня 2017 року задовільнив позов Національного банку та прийняв рішення про звернення стягнення на майно ПАТ "Київський суднобудівний-судноремонтний завод" — майнового поручителя по кредиту рефінансування ПАТ "Банк "Фінанси та кредит".

 

За незалежною оцінкою вартість майна, на яке звертається стягнення, становить 287.3 млн. грн.

 

Як свідчать матеріали справи, Національний банк подав позов до майнового поручителя по кредиту рефінансування банку "Фінанси та кредит" ще у листопаді 2016 року. В грудні – було порушено провадження у справі, яку НБУ виграв у квітні 2017 року.  

 

Нагадаємо, НБУ відніс ПАТ "Банк "Фінанси і кредит" до категорії неплатоспроможних 17 вересня 2015 року, після того як акціонер банку не зміг виконати свої письмові зобов’язання щодо підтримки ліквідності та нормативів ПАТ "Банк "Фінанси і кредит" в узгоджені строки. А 17 грудня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Національний банк прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії у цієї установи.

 

p class=MsoNormal style='text-align:justify'> 

Довідково:

 

Національним банком було подано 20 позовів про стягнення заборгованості з майнових та фінансових поручителів за зобов’язаннями ПАТ "Банк "Фінанси та кредит" перед регулятором.

 

За 10 позовами отримано рішення на користь Національного банку України. Вартість майна, на яке звернуто стягнення за рішеннями суду сягає 423.8 млн. грн.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   06.04.2017