Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини

Незалежні аудитори підтвердили Консолідовану фінансову звітність НБУ за 2016 рік

13.04.2017

прес-реліз

 

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева та партнер з аудиту компанії "Делойт" в Україні Наталія Самойлова сьогодні підписали Консолідовану фінансову звітність центрального банку за 2016 рік.

 

Звітність отримала позитивний висновок без застережень від незалежного аудитора, який здійснював перевірку.

 

Наталія Самойлова підкреслила, що Консолідована фінансова звітність Національного банку достовірно та в усіх суттєвих аспектах відображає фінансовий стан регулятора на кінець дня 31 грудня 2016 року, а також результати його діяльності, рух грошових коштів та зміни в капіталі згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності.

 

Компанія "Делойт" відзначила плідну та злагоджену співпрацю з центральним банком, зокрема з його Аудиторським комітетом.

 

Подякувавши аудиторській компанії за професійно виконану роботу, Валерія Гонтарева наголосила, що Національний банк буде і надалі дотримуватися високого рівня прозорості.

 

Нагадаємо, Національний банк складає річну фінансову звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності.

 

Відповідно до статті 9 Закону України "Про Національний банк України" та статті 14 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" річна консолідована фінансова звітність разом з аудиторським звітом затверджується Радою Національного банку не пізніше 30 квітня наступного за звітним року та оприлюднюється на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України після затвердження.

 

Довідково

 

Компанія "Делойт" підтверджує звітність більше ніж 20 центральних банків у світі. Національний банк обрав цю компанію в якості незалежного аудитора шляхом проведення тендеру. "Делойт" в Україні вже третій рік перевіряє фінансову звітність Національного банку.

 

Консолідована фінансова звітність є невід’ємною складовою Річного звіту Національного банку України.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   13.04.2017