Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Національний банк України відкарбує пам’ятну монету з нагоди проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017"

05.05.2017

прес-реліз

 

Національний банк України 11 травня 2017 року введе в обіг пам’ятну монету, присвячену проведенню 62-го пісенного конкурсу “Євробачення-2017” в Україні.

 

Пам’ятна монета “Пісенний конкурс “Євробачення-2017” виготовлена з нейзильберу та має номінал 5 гривень.

 

На аверсі монети на дзеркальному тлі розміщено стилізовану композицію: панорама Києва, на якій зображено Архістратига Михаїла. На реверсі монети зображені офіційний слоган та логотип пісенного конкурсу “Євробачення-2017”: кольорові буси, у центрі яких синьо-жовте серце, а також написи EUROVISION SONG CONTEST KYIV 2017 та CELEBRATE DIVERSITY (Шануймо розмаїття).

 

Художниками ескізів монети виступили Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук; скульптором – Анатолій Демяненко. Програмне моделювання здійснив Віталій Андріянов.

 

Тираж цієї пам’ятної монети – 40 000 штук, що дасть змогу значній кількості вболівальників конкурсу залишити собі своєрідний сувенір на згадку про подію.

 

Зауважимо, що Національний банк увесь тираж пам’ятної монети “Пісенний конкурс “Євробачення-2017” реалізовуватиме за ціною 46 гривень.

 

Також з метою широкого задоволення попиту громадян половина усього тиражу пам’ятної монети України “Пісенний конкурс “Євробачення-2017” (20 000 штук) продаватеметься через механізм попереднього on-line замовлення на офіційному сайті регулятора.

 

Ця пам’ятна монета буде доступною для on-line замовлення з 05 до 15 травня 2017 року.

 

Тобто у цей період можна забронювати для себе монету, присвячену культурній події, що відбувається цьогоріч у Києві.

 

Кількість монет, доступних для on-line замовленнями однією особою, обмежена однією штукою.

 

Продаж пам’ятних монет, заброньованих через on-line замовлення, у Києві розпочнеться після 17 травня 2017 року, у регіонах – по мірі надходження монет.

 

Нагадаємо, що пам’ятні монети України можна також придбати в регіональних пунктах продажу Національного банку України.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   05.05.2017