Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Національний банк приєднався до Базельської консультативної групи

11.07.2017

прес-реліз

 

Національний банк України став учасником Базельської консультативної групи (Basel Consultative Group – BCG), створеної при Базельському комітеті з питань банківського нагляду (Basel Committee for Banking Supervision – BCBS).

 

Мета Базельської консультативної групи – залучити до обговорення нових пропозицій Базельського комітету наглядовців тих країн, що не є його членами. Учасниками Базельської консультативної групи є центральні банки та наглядові органи 28 країн, серед яких відтепер і Національний банк України.

 

Засідання Групи відбуваються три рази на рік. НБУ у Базельській консультативній групі представлятиме директор Департаменту фінансової стабільності Віталій Ваврищук.

 

«Із набуттям членства у Базельській консультативній групі НБУ отримав можливість брати участь у широкому професійному діалозі, обміні думками та досвідом з питань реалізації політики банківського регулювання та нагляду, – зазначив Віталій Ваврищук. – Відтепер НБУ зможе на початковому етапі долучатися до розроблення ініціатив Базельського комітету, висловлювати свої пропозиції та бачення із урахування особливостей банківських систем країн, що розвиваються».

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   11.07.2017