Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Наукова дискусія: чи впливає віковий склад керівництва на ефективність діяльності банків?

14.07.2017

прес-реліз

 

20 липня 2017 року о 14:00 в Національному банку України відбудеться черговий дослідницький семінар. Професор Університету Суонсі (Swansea University, Великобританія) Олександр Талавера презентуватиме результати дослідження, проведеного у співавторстві з Шусінь Інь (Shuxing Yin) і Мао Зен (Mao Zhang), на тему “Управління різноманітністю: вік членів правління, особисті цінності менеджерів та ефективність діяльності банків” (“Managing the diversity: board age diversity, directors’ personal values, and bank performance”).

 

У своєму дослідженні автори виявили суттєвий зворотній зв’язок між однорідністю керівництва банків за віком та ефективністю їх діяльності, аргументуючи таку залежність відмінностями у цінностях, які притаманні різному віку.

 

Запрошуємо вчених, експертів, аналітиків та представників бізнесу взяти участь у дискусії щодо визначення детермінант ефективності діяльності банків.

 

Робочою мовою семінару є англійська.

 

Адреса проведення семінару: м. Київ, вул. Інститутська 9, центральний вхід, к. 206.

 

При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу. Реєстрація учасників триватиме з 13:45 до 13:55.

 

Для участі у семінарі необхідно подати заявку на електронну адресу: research@bank.gov.ua до 17:00 18 липня 2017 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Враховуючи обмеженість місць, Національний банк залишає за собою право розгляду заявок та прийняття рішень щодо участі в семінарі кожного з заявників. Результати буде повідомлено електронною поштою кожному з учасників до кінця дня 19 липня 2017 року.

 

Серію відкритих дослідницьких семінарів Національний банк України започаткував у липні 2015 року. Під час цих заходів представники академічних кіл, фахового та експертного середовища, міжнародних фінансових організацій, НБУ та інших центральних банків, мають змогу представити результати своїх дослідницьких проектів та обговорити їх у тісному експертному середовищі.

 

З метою подальшої організації дослідницьких семінарів запрошуємо до співпраці потенційних доповідачів для презентації результатів своїх досліджень з питань, що пов’язані з діяльністю Національного банку України та роботою фінансової системи. Пропозиції (разом з бажаною датою семінару, презентаційними матеріалами, резюме та/або проектом статей) необхідно подавати для подальшого розгляду до відділу досліджень Департаменту монетарної політики та економічного аналізу на електронну адресу research@bank.gov.ua.

 

З матеріалами відкритих наукових семінарів можна за посиланням.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   14.07.2017