Українська | English

Головна » Законодавство » Проекти регуляторних актів НБУ та їх обговорення

Проект постанови Правління Національного банку України "Про внесення зміни до постанови Правління НБУ від 12 лютого 2013 року № 42"

Відповідно до статей 7, 15, 40 і 56 Закону України “Про Національний банк України” Національний банк України розробив проект постанови Правління Національного банку України “Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 12 лютого 2013 року № 42” (далі – Проект постанови).

 

Проектом постанови передбачено запровадження обов’язку для небанківських фінансових установ та комерційних агентів банків відкрити в банку окремий рахунок та забезпечити зарахування на нього готівки в гривнях, прийнятої ними для подальшого її переказу.

 

Проект постанови розроблений з метою посилення контролю за операціями небанківських фінансових установ та комерційних агентів банків з приймання готівки для подальшого її переказу.

 

Аналіз регуляторного впливу цього Проекту постанови.

 

Зауваження та пропозиції до Проекту постанови приймаються до 11 вересня 2017 року на поштову та електронні адреси Національного банку України.

 

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку, управління регулювання платіжних систем.

 

Електронна адреса: 682TRP@U0H0, Nataliia.Sukhovetska@bank.gov.ua.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   11.08.2017