Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2017 рік

НБУ пропонує підвищити прозорість операцій з приймання готівки для подальшого її переказу

11.08.2017

 

 

Національний банк України пропонує для громадського обговорення проект постанови Правління Національного банку України "Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 12 лютого 2013 року № 42" (далі – Проект постанови).

 

Цим документом передбачається запровадження обов’язку для небанківських фінансових установ та комерційних агентів банків відкрити в банку окремий рахунок та забезпечити зарахування на нього готівки в гривнях, прийнятої ними для подальшого її переказу.

 

Проект постанови розроблений з метою посилення контролю за операціями небанківських фінансових установ та комерційних агентів банків з приймання готівки для подальшого її переказу.

 

Його прийняття дасть змогу забезпечити прозорість таких операцій та уникнути ризиків використання прийнятої готівки в тіньових схемах.

 

Проект розміщено для громадського обговорення на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України, оскільки відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" він є регуляторним актом та має оприлюднюватися з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   11.08.2017