Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

Департамент супроводження кредитів очолить Олег Новаковський

08.09.2017

прес-реліз

 

За результатами конкурсного відбору департамент супроводження кредитів з 11 вересня очолить Олег Новаковський. Нагадаємо, раніше цю посаду займала Тетяна Лойченко.

 

«Олег Новаковський є висококваліфікованим спеціалістом, з багаторічним стажем роботи на банківському ринку. З 2015 року він працював у департаменті супроводження кредитів, а отже розуміє специфіку роботи та важливість задач, які перед ним стоять. Робота цього департаменту сприяє транспарентності процедури рефінансування банків та контролю за виконанням банками своїх зобов’язань перед НБУ. І ми вважаємо, що експертиза Олега Новаковського забезпечить ефективне виконання функцій НБУ у частині підтримки банків ліквідністю», - зазначив заступник Голови Національного банку Олег Чурій

 

Олег Новаковський закінчив Київський національний економічний університет. Має майже 20-річний досвід роботи в банківських установах України у сфері корпоративного та роздрібного бізнесу, методології банківських процесів, супроводження ризиків.

 

З червня 2015 року і до цього часу працював заступником директора департаменту – начальником управління кредитного аналізу та супроводження кредитів для підтримки ліквідності (до липня 2017 року – управління кредитування банків) департаменту супроводження кредитів Національного банку України.

 

 


 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   08.09.2017