Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2017 рік

В Одесі стартував проект "Дні фінансової обізнаності"

20.09.2017

прес-реліз

 

20 вересня та найближчі три дні проводитимуться 34 найрізноманітніші заходи з підвищення фінансової обізнаності для одеситів. Ці події відбудуться в рамках спільного проекту Національного банку, проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору" та міжнародної платіжної системи Visa "Дні фінансової обізнаності". Для молоді пройдуть тренінги з фінансової обізнаності, інтерактивні воркшопи, для експертів фінансового ринку та науковців – лекції від 12 спікерів-представників фінансового ринку.

 

Усі дні працюватиме виїзна виставка Музею грошей НБУ, яка складатиметься з двох основних частин: історичної експозиції та унікальної колекції пам’ятних монет. До історичної експозиції увійшли виставка банкнот і монет "Шляхами історії української гривні", присвячена історії української валюти, а також спеціальний фотопроект "Натхненні епохою УНР". Підтема колекції пам’ятних монет "Сторінками історії України" об’єднує кілька серій і підкреслює найважливіші події і символи в історії нашої держави. Уперше сформована тимчасова виставка монет, присвячених Одесі та Одеській області. Також експонуватимуться найпопулярніші серії пам’ятних монет Національного банку: "Знаки зодіаку", "Дитячий зодіак", "Східний календар". Окрім того, відвідувачі зможуть переглянути ролики кампанії "Гривня – наш символ", які дадуть змогу дізнатися про історичний і символічний зміст банкнот української валюти, а також відвідати кешлес-зону.

 

"Завдяки цьому проекту Національний банк хоче привернути увагу громадськості до фінансової просвіти громадян. Питання фінансової обізнаності – один із важливих чинників забезпечення стабільності фінансового сектору," – зауважив під час урочистого відкриття заступник Голови Національного банку Роман Борисенко.

 

Співорганізатори та партнери заходу бачать стратегічну мету проекту в підвищенні фінансової обізнаності громадян.

 

"Підвищення фінансової обізнаності громадян разом із питанням захисту прав споживачів є частиною Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року. Агентство США з міжнародного розвитку USAID активно допомагає фінансовим регуляторам втілювати заходи в цьому напрямі. Під час Днів фінансової обізнаності в Одесі ми презентуємо результати кількох всеукраїнських опитувань населення щодо фінансової обізнаності, довіри та поведінки українських споживачів. Сподіваюся, заходи в рамках Днів фінансової обізнаності будуть корисними та цікавими відвідувачам", – зазначив керівник проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" Роберт Бонд.

 

 

Довідка

 

"Дні фінансової обізнаності" – це спільній проект Національного банку, проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Трансформація фінансового сектору" та компанії Visa. Захід в Одесі триватиме з 20 до 22 вересня цього року та проводиться в партнерстві з Державним закладом "Університет банківської справи", Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а також Незалежною асоціацією банків України.

 

У 2017 році проект об’єднає події в Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі.

 

Дізнатися про розклад заходів в Одесі можна за посиланням: http://finlitdays.bank.gov.ua/finlit/

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   20.09.2017