Стара версія
Українська | English

Головна » Прес-центр » Новини » Архів » 2014 рік

Керівний склад Національного банку України посилюється провідними фахівцями банківського сектору

21.03.2014

прес-реліз

 

Національний банк України налаштований на самореформування та реформування банківської системи в цілому. Про це на зустрічі із представниками профільних засобів масової інформації розповів Голова Національного банку України Степан Кубів.

 

Завданням змін є чітко визначені цілі та функції. Під них ми будемо проводити конкурс для заміщення посад із кадрового резерву та банківської системи країни. Ви побачите певні зміни. Вони не будуть революційного характеру, але вони будуть ефективними, повідомив Степан Кубів, додавши, що поєднання досвіду банкірів державного та приватного секторів у процесі кадрових змін сприятиме стабілізації ситуації в банківському секторі.

 

Крім того, Голова Національного банку України проінформував, що на посаду першого заступника Голови Національного банку призначено Володимира Кротюка. Він має багаторічний досвід роботи в центральному банку та банках України. Cферою його діяльності будуть банківський нагляд, реєстрація та ліцензування банків, їх фінансовий моніторинг.

 

Степан Кубів також повідомив громадськість про звільнення радника Голови Національного банку України Ігоря Соркіна, заступника Голови Національного банку України Олексія Ткаченка, директора Генерального департаменту інформаційних технологій та платіжних систем Наталії Синявської та директора Генерального департаменту банківського нагляду Романа Яковлева.

 

2(1).jpg

 

1(2).jpg

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   21.03.2014