Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Стартує конкурс з відбору фахівців для проведення кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката аудитора банків

06.02.2018

 

 

Аудиторська палата України оголошує конкурс з відбору фахівців, які готуватимуть тести і ситуаційні завдання для проведення кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката аудитора банків.

 

Конкурс проводиться відповідно до вимог Порядку сертифікації аудиторів банків, затвердженого рішенням Аудиторської палати України (АПУ) від 11.10.2007. № 183/3 та погодженого Національним банком України 02.11.2007.

 

Метою проведення конкурсу є відбір на конкурсних засадах фахівців, які здійснюватимуть підготовку тестів і ситуаційних завдань для проведення кваліфікаційного іспиту на отримання сертифіката аудитора банків.

 

До участі в конкурсі допускаються кандидати, які мають практику в складанні тестів і ситуаційних завдань та досвід роботи не менш як три роки в банківських установах або на посаді викладача у вищих навчальних закладах з фінансів, бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та аудиту в банках або банківського права, або є аудиторами, які здійснюють аудит банків.

 

Для участі в конкурсі до Секретаріату Аудиторської палати України слід подати такі документи:

- заяву про намір узяти участь у конкурсі з обґрунтуванням своєї фахової підготовки;

- копію диплома про здобуту вищу освіту в навчальному закладі III - IV рівня акредитації за спеціальністю фінансиста, бухгалтера, економіста, юриста;

- копію дипломів про присвоєння наукового ступеня і вченого звання (у разі наявності);

- копію трудової книжки, яка підтверджує наявність необхідного досвіду роботи.

 

Кандидати мають довести, що вони є компетентними, професійними фахівцями з питань банківської та аудиторської діяльності, володіють тематикою, яка використовується для складання тестів і завдань кваліфікаційного іспиту, уміють формулювати нестандартні запитання й лаконічно висловлювати свою думку.

 

За результатами розгляду заяв і документів після співбесіди з кандидатами приймається остаточне рішення щодо їх включення до складу робочої групи.

 

Строк подачі конкурсних робіт – з 01 лютого 2018 року по 09 лютого 2018 року.

 

Строк розгляду конкурсних робіт – 13 лютого 2018 року.

 

Результати Конкурсу будуть затверджені на засіданні Комісії АПУ із сертифікації та освіти аудиторів, яке відбудеться 13 лютого 2018 року за погодженням Національного банку України.

 

Документи подаються до Секретаріату АПУ за адресою:

04053, м. Київ, вул. Стрітенська, 10, оф. 434.

 

Е-mail: info@apu.com.ua; телефон: 279-59-78, 279-59-80, 279-59-82, 279-59-83.

 

Контактна особа: Погребна Ліна Яківна.

 

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов, Конкурсною комісією не розглядатимуться і будуть повернуті претендентам.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   06.02.2018