Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк запрошує провідні будівельні компанії обговорити умови побудови сучасного центру оброблення даних

23.02.2018

 

 

Національний банк України має намір у цьому році розпочати будівництво нового основного центру оброблення даних регулятора (далі – ЦОД НБУ), який попередньо планується ввести в експлуатацію до 2020 року.

 

ЦОД НБУ відповідатиме найсучаснішим технологічним вимогам, стандарту TIER IV та дасть можливість широко застосовувати переваги хмарних технологій у роботі інформаційних систем регулятора. Його будівництво значно підвищить кібербезпеку у фінансовій сфері та забезпечить захист критичної інформаційної інфраструктури банківської системи України в умовах стійкої тенденції до зростання кількості кіберзагроз.

 

Визначення генерального підрядника на виконання будівельних робіт проводитиметься публічно за процедурою відкритих торгів через систему Prozorro.

 

З метою ефективного та прозорого визначення генерального підрядника Національний банк запрошує провідні будівельні компанії з відповідним досвідом у будівництві об’єктів інфраструктури до співпраці та обговорення умов участі у торгах.

 

Для цього Національний банк 28 лютого 2018 року проведе круглий стіл з питань закупівельного процесу (розробка технічного завдання, кваліфікаційних вимог) та процесу виконання будівельних робіт.

 

Взяти участь у круглому столі можуть представники всіх зацікавлених будівельних компаній, що мають досвід у будівництві соціально-важливих об’єктів інфраструктури як в Україні, так і за кордоном.

 

З питань реєстрації щодо участі у круглому столі та отримання додаткової інформації про об’єкт просимо звертатися до контактної особи від Національного банку України – Марчука Тараса Вікторовича (Taras.Marchuk@bank.gov.ua, тел. (044) 521-87-19, (095) 273-58-55).

 

Зазначений захід відбудеться 28 лютого 2018 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 9 (корпус 1).

 

Отримання перепусток здійснюється за попереднім записом за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 11-Б.

 

Довідково

 

ЦОД НБУ – це високоефективний та інноваційний комплекс з оброблення, збереження та передачі інформації з використанням інноваційних технологій.

 

Об’єкт планується будувати на території Банкнотно-монетного двору, що повністю забезпечений власною інженерною інфраструктурою та має високу енергозабезпеченість та енергетичну автономію.

 

Дозвіл на будівництво ЦОД НБУ надано рішенням Правління Національного банку №444 від 14 квітня 2017 року.

 

  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   23.02.2018