Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк розпочав процедуру закупівлі робіт з будівництва сучасного ЦОД НБУ

30.03.2018

 

 

Національний банк України розпочав процедуру відкритих торгів із закупівлі робіт з будівництва нового сучасного основного центру оброблення даних регулятора (далі – ЦОД НБУ).

 

З метою конкурентного і прозорого визначення генерального підрядника з будівництва цього центру проводитиметься публічно за процедурою відкритих торгів через систему ProZorro.

 

Детальну інформацію щодо процедури закупівлі, у тому числі тендерну документацію та проект договору, вже розміщено на сайті системи ProZorro.

 

Національний банк запрошує до участі у торгах будівельні компанії з відповідним досвідом у будівництві об’єктів інфраструктури.

 

 

Нагадаємо, ЦОД НБУ – це високоефективний та інноваційний комплекс з оброблення, збереження та передачі інформації з використанням інноваційних технологій.

 

ЦОД НБУ відповідатиме найсучаснішим технологічним вимогам, стандарту TIER IV та дасть можливість широко застосовувати переваги хмарних технологій у роботі інформаційних систем регулятора. Його будівництво значно підвищить кібербезпеку у фінансовій сфері та забезпечить захист критичної інформаційної інфраструктури банківської системи України в умовах стійкої тенденції до зростання кількості кіберзагроз.

 

Попередньо ввести центр в експлуатацію планується до 2020 року.

 

Дозвіл на будівництво ЦОД НБУ надано рішенням Правління Національного банку № 444 від 14 квітня 2017 року.


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   30.03.2018