Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення

Національний банк плануватиме інспекційні перевірки банків на підставі ризик-орієнтованого підходу

03.05.2018

 

 

Національний банк змінив вимоги до планування інспекційних перевірок  банків та інших осіб, які охоплюються його наглядовою діяльністю, з урахуванням настанов Європейського банківського органу щодо організації єдиної процедури та методології процесу наглядових перевірок та оцінки (Supervisory Review and Evaluation process, SREP).

 

Відтак, періодичність проведення регулятором інспекційних перевірок залежатиме від величини банку (його значення для системи) і його ризиків.

 

Зокрема,  банки та інші особи, які охоплюються наглядовою діяльністю НБУ, перевірятимуться відповідно до затвердженого Правлінням НБУ плану інспекційних перевірок, складеного на підставі ризик-орієнтованого підходу з урахуванням проведеної регулятором оцінки банків під час здійснення безвиїзного банківського нагляду.

 

Зазначені зміни внесені до Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок постановою Правління Національного банку України від 02 травня  2018 року № 47 “Про внесення зміни до Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок”, яка набирає чинності з 4 травня 2018 року.

 

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   03.05.2018