Українська | English

Головна » Інформаційні матеріали » Офіційні повідомлення » Архів » 2018 рік

Національний банк удосконалив вимоги до врахування забезпечення під час розрахунку розміру кредитного ризику

04.05.2018

 

 

Національний банк України, з урахуванням результатів проведеної разом із Фондом державного майна України (ФДМУ) спільної роботи щодо спрощення доступу банків до інформації ФДМУ про діяльність суб’єктів оціночної діяльності, які здійснюють оцінку заставного майна банків, вніс зміни до Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику, затвердженого постановою Правління НБУ № 351 від 30 червня 2016 року.

 

Відтак банкам для отримання такої інформації не потрібно звертатися із запитами до ФДМУ, а достатньо  скористатися даними,  оприлюдненими на офіційному веб-сайті Фонду. Крім того, Національний банк встановив  періодичність отримання та строки врахування банками  інформації ФДМУ під час розрахунку розміру кредитного ризику.

 

Відповідні зміни були внесені постановою Правління Національного банку України № 49 від 03 травня 2018 року «Про затвердження змін до Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями», яка набуває чинності з 05 травня 2018 року.

 

Нагадаємо, Правління НБУ  постановою № 351 від 30.06.2016 затвердило “Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями”. Мета цього положення – забезпечити повну та своєчасну оцінку банками величини кредитного ризику, що сприятиме коректному розрахунку їх капіталу та, в кінцевому результаті, посилить фінансову стійкість банківського сектора.

 


  На початок сторінки  
 
Остання модифiкацiя   04.05.2018